Alkohol Terapia

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

telefon: 533 221 555 - 24h/7

Prywatny ośrodek leczenia

alkoholizmu

Profesjonalny ośrodek leczenia alkoholizmu

 

Nasz prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu stanowi specjalistyczną placówkę terapeutyczną, której głównym celem jest niesienie pomocy osobom uzależnionym od alkoholu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz starannie wykwalifikowanej kadrze, wszystkim osobom zgłaszającym się do naszego ośrodka dla alkoholików, oferujemy skuteczne formy psychoterapii, które są dostosowywane do indywidualnych potrzeb pacjentów.

 

Jako profesjonalny ośrodek leczenia alkoholizmu, koncentrujemy swoją uwagę przede wszystkim na efektywnych działaniach terapeutycznych. Pacjentom zmagającym się z chorobą alkoholową, proponujemy kilkutygodniowe pobyty odwykowe na oddziale zamkniętym, zapewniając w tym czasie komfortowe warunki oraz pełne wyżywienie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że państwowe ośrodki leczenia alkoholizmu nie zawsze oferują odpowiedni standard, dlatego wszystkim naszym pacjentom zapewniamy dogodne zakwaterowanie, które sprzyja procesowi zdrowienia.

 

Podobnie jak inne prywatne ośrodki leczenia uzależnień od alkoholu, stosujemy szeroką gamę oddziaływań terapeutycznych. Poza psychoterapią, proponujemy również pacjentom leczenie detoksykacyjne, które pozwala na przywrócenie równowagi wodnoelektrolitowej w organizmie, a także na złagodzenie objawów abstynencyjnych.

 

Ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu – kompleksowe terapie

 

Nasz prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu oferuje kompleksowe terapie dla osób uzależnionych od alkoholu, które nie skupiają się jedynie na chwilowym zaprzestaniu nadużywania środków alkoholowych. Podobnie jak inne ośrodki dla alkoholików, prowadzimy profesjonalną edukację pacjentów, starając się przywrócić ich do prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie. Nasi specjaliści czuwają, aby nauka ta przyniosła satysfakcjonujące rezultaty.Jako doświadczony prywatny ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu, pacjentów przyjmujemy bez skierowania, terapię rozpoczynając od przeprowadzenia rozmowy wstępnej, mającej na celu ustalenie stanu zdrowia oraz ewentualnych schorzeń wynikających z uzależnienia.

 

Państwowe a prywatne ośrodki leczenia alkoholizmu

 

Nasz prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu zdecydowanie różni się państwowych placówek, stanowiąc doskonałe miejsce do wyciszenia się, a także do zastanowienia się nad własnym życiem. Jako, że państwowe ośrodki leczenia uzależnień od alkoholu często kojarzą się pacjentom z typowo szpitalnymi warunkami, my postanowiliśmy to zmienić. To właśnie dlatego nasz ośrodek leczenia alkoholizmu został zlokalizowany w wyjątkowo spokojnym i malowniczym miejscu, w otoczeniu jezior oraz lasów. Wiemy, że cisza i spokój pomagają w procesie zdrowienia, a dla nas najważniejsi są pacjenci oraz umożliwienie im powrotu do normalnego funkcjonowania. Pobyt w naszym prywatnym ośrodku leczenia alkoholizmu to krok w stronę zdrowego oraz trzeźwego życia. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich osób uzależnionych od alkoholu, a pacjentów przyjmujemy bez skierowania. Świadczymy również pomoc rodzinom alkoholików.

Sprawdzony ośrodek leczenia alkoholizmu: oferujemy wszechstronną pomoc osobom uzależnionym od alkoholu. Działamy profesjonalnie, dyskretnie i skutecznie!

Copyright © AGNUS terapia | AlkoholTerapia.pl